اخبار حوزه posm2021-11-05T10:14:31+03:30

تعریف POSM

POSM مخفف اصطلاح Point Of Sales Materials به تمامی ابزارهای تبلیغاتی گفته می شود که به جهت دیده شدنِ بیشتر کالا و در دسترس بودن و در نتیجه انتخابِ بیشتر کالا توسط مشتری و افزایش فروش، در نقطه فروش ارائه می گردند. نقطه ی فروش شامل تمام موقعیت های مناسب فیزیکی در ( ادامه مطلب ... )

استند ایستاده

استند ایستاده (Floor desplay) به طور مستقل در کنار دیوار قرار می گیرد و قابلیت دسترسی یک طرفه دارد؛ شامل طبقه و هنگر است؛ بخش های ویژه ای برای درج تبلیغات گرافیکی در قسمت هدر یا کناره ها یا طبقات با توجه به محصول و نیاز مشتری طراحی می شود که بیشترین ( ادامه مطلب ... )

سرلاین

استند سرلاین (Gondola) در دو سرِ انتهای قفسه های فروشگاهی قرار می گیرد و دارای طراحی خاص و جدا از قفسه ها بوده و ابعاد آن معمولاً در عرض، دو برابرِ عمق یک قفسه می باشد . در استندهای سرلاین کالاهای دارای تخفیف یا شرایط ویژه فروش، محصولات جدید یک برند، یا ( ادامه مطلب ... )

استند رومیزی

استندهای رومیزی (Counter display) اغلب برای ارائه کالاهایی در اندازه متوسط و کوچک بر روی کانتر فروش یا در نزدیکی صندوق مورد استفاده قرار می گیرند. این استندها می توانند ثابت یا گردان باشند و با استفاده از طبقه یا هنگر کالاها را ارائه دهند. در مورد کالاهایی که قیمت بالایی دارند ( ادامه مطلب ... )

استند مدولار پلاستیکی

این استند های ایستاده از ترکیب کفی ها در اندازه های استاندارد و پروفیل های پلاستیکی تشکیل شده اند که امکان مناسبی برای ارائه کالا را فراهم می کنند. وزن کم، امکان تغییر ارتفاع و تعداد طبقات در هنگام تولید، امکان حمل و انبارداری به شکل تفکیک شده (دمونتاژ)، و فرآیند آماده ( ادامه مطلب ... )

استند مدولار فلزی

استند های ایستاده مدولار فلزی از ترکیب سینی های فلزی در ابعاد استاندارد شده، و رگال و هنگر تشکیل شده اند که امکانات متنوعی برای ارائه انواع کالاها فراهم می کنند. پنل های پهلویی فضای مناسبی برای برندینگ و تبلیغات کالای شما هستند و با توجه به نوع کالا می توانند بُرشی ( ادامه مطلب ... )

عنوان

Go to Top