اخبار حوزه posm2022-04-07T18:39:28+04:30

  اخبار حوزه posm

تعریف POSM

POSM مخفف اصطلاح Point Of Sales Materials به تمامی ابزارهای تبلیغاتی گفته می شود که به جهت دیده شدنِ بیشتر کالا و در دسترس بودن و در نتیجه انتخابِ بیشتر کالا توسط مشتری و افزایش فروش، در نقطه فروش ارائه می گردند. نقطه ی فروش شامل تمام موقعیت های مناسب فیزیکی در فروشگاه های خرده فروشی، هایپر مارکت ها و سایر فضاهای ارائه و فروش کالاها می باشد که می توان کالاها را به طور ویژه ای ، در معرض دید، انتخاب و خرید مشتریان قرار داد. فضاهای ورودی فروشگاه ها، سرلاین های سازه های فروشگاهی، ویترین ها ، تمام محیط اطراف صندوق، فضای آویز بالای سازه های فروشگاهی و تمامی فضاهایی که می توان برای نمایش و ارائه کالا و جلب توجه مشتریان استفاده کرد، نقطه فروش های بالقوه هستند که با ( ادامه مطلب ... )

استند ایستاده

استند ایستاده (Floor desplay) به طور مستقل در کنار دیوار قرار می گیرد و قابلیت دسترسی یک طرفه دارد؛ شامل طبقه و هنگر است؛ بخش های ویژه ای برای درج تبلیغات گرافیکی در قسمت هدر یا کناره ها یا طبقات با توجه به محصول و نیاز مشتری طراحی می شود که بیشترین تأثیرگذاری را در دیده شدن کالا و جلب توجه مشتری داشته باشد.

سرلاین

استند سرلاین (Gondola) در دو سرِ انتهای قفسه های فروشگاهی قرار می گیرد و دارای طراحی خاص و جدا از قفسه ها بوده و ابعاد آن معمولاً در عرض، دو برابرِ عمق یک قفسه می باشد . در استندهای سرلاین کالاهای دارای تخفیف یا شرایط ویژه فروش، محصولات جدید یک برند، یا مجموعه کالاهای متنوع یک برند در کنار هم ارائه می شوند و نسبت به کالاهای داخل طبقاتِ سازه های فروشگاهی فروش بالاتری خواهند داشت.

استند رومیزی

استندهای رومیزی (Counter display) اغلب برای ارائه کالاهایی در اندازه متوسط و کوچک بر روی کانتر فروش یا در نزدیکی صندوق مورد استفاده قرار می گیرند. این استندها می توانند ثابت یا گردان باشند و با استفاده از طبقه یا هنگر کالاها را ارائه دهند. در مورد کالاهایی که قیمت بالایی دارند می توان استند را به گونه ای طراحی کرد که کالا فقط توسط فروشنده در اختیار خریدار قرار گیرد و خریدار دسترسی مستقیم به کالا نداشته باشد. استندهای رومیزی می توانند برای ارائه محصولات جدید یا نمونه های رایگان و به منظور پروموشن در نزدیکی صندوق فروش قرار گیرند. کارابینش طراحی و تولیدکننده انواع استندهای رومیزی برای محصولات | فروشگاهی و نمایشگاهی

استند مدولار پلاستیکی

این استند های ایستاده از ترکیب کفی ها در اندازه های استاندارد و پروفیل های پلاستیکی تشکیل شده اند که امکان مناسبی برای ارائه کالا را فراهم می کنند. وزن کم، امکان تغییر ارتفاع و تعداد طبقات در هنگام تولید، امکان حمل و انبارداری به شکل تفکیک شده (دمونتاژ)، و فرآیند آماده سازی سریع تر نسبت به استندهایی که از ابتدا به صورت کاستومایز طراحی و تولید می شوند، از جمله ویژگی های این استندها می باشند. این استندها دارای سه طرح سینیِ کفی هستند و می توانند با توجه به تیراژ در رنگ های مختلفی تولید و ارائه شوند. دو طرف بدنه، هدر و فوتر استند فضاهای مناسبی برای تبلیغات و ارائه گرافیکی کالا و درج برند می باشد.

استند مدولار فلزی

استند های ایستاده مدولار فلزی از ترکیب سینی های فلزی در ابعاد استاندارد شده، و رگال و هنگر تشکیل شده اند که امکانات متنوعی برای ارائه انواع کالاها فراهم می کنند. پنل های پهلویی فضای مناسبی برای برندینگ و تبلیغات کالای شما هستند و با توجه به نوع کالا می توانند بُرشی مشابهِ محصولِ ارائه شده داشته باشند.

عنوان

Go to Top