اخبار نمایشگاهی – بازرگانی و دانش posm2021-11-06T11:48:40+03:30

  اخبار نمایشگاهی

  اخبار بازرگانی

  دانش POSM

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی و کلین 1400 چگونه گذشت؟

۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
18-21 May 2021
مجری نمایشگاه: سامع پاد نوین
نمایشگاه بین المللی تهران (بزرگراه چمران)
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته (ایران بیوتی و کلین) صبح روز 28 اردیبهشت ماه 1400 با حضور دکتر زمانی مشاور وزیر صمت، رئیس ( ادامه مطلب … )

ایران بیوتی و کلین 1400 Iran Beauty & Clean

28 لغایت 31 اردیبهشت ماه 1400
18-21 May 2021
مجری نمایشگاه: سامع پاد نوین
نمایشگاه بین المللی تهران (بزرگراه چمران)
ساعت بازدید: ۱8-10
بدین وسیله از جنابعالی دعوت به عمل می آید تا از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته دیدن فرمایید.

مکان: بزرگراه چمران محل ( ادامه مطلب … )

اولین دوره نمایشگاه بین المللی جهش تولید و دستاوردهای مقابله با کرونا

24-26 خرداد ماه 1399
13-16jun   2020
مجری نمایشگاه: شرکت نمایشگاهی آوای موفق ایرانیان
نمایشگاه بین المللی تهران (بزرگراه چمران)
ساعت بازدید: 17-9
www.corotech.ir
در این نمایشگاه که با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی برگزار شده است 100 شرکت تولیدی و 50 ( ادامه مطلب … )

روایت قائم‌مقام وزیر صمت از سبد کالایی

دنیای‌اقتصاد :
قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی اعلام کرد که ارائه سبد کالا در جبران افزایش قیمت‌ها مستلزم مقدماتی ازجمله ایجاد زیرساخت الکترونیکی، مساله تامین، راحتی و رفاه دریافت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنندگان کالا و همچنین واقعیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شبکه توزیع بود؛ بنابراین به برنامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریزی و دقت مضاعف نیاز داشت و تصمیم گرفته شد ( ادامه مطلب … )

سخت‌افزار جدیدی به‌نام کالابرگ ایجاد نمی‌شود

دنیای‌اقتصاد :
قائم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: تعبیر نادرستی از کالابرگ الکترونیکی شده است و سخت‌افزار جدیدی بنام کالابرگ ایجاد نمی‌شود. به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدصادق مفتح افزود: از زیرساخت‌های موجود مانند کارت‌های بانکی استفاده خواهد شد و در مرحله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که سامانه تکمیل و ( ادامه مطلب … )

جرم‌انگاری خدمات‌دهی به کالاهای قاچاق

دنیای‌اقتصاد : جلسه ستاد مبارزه با کالاهای قاچاق و تقلبی برگزار شد و مقامات حاضر در این جلسه‌، بار دیگر ضمن تاکید بر مبارزه با کالاهای قاچاق، انجام خدمات گارانتی، نصب و تعمیر برای کالاهای قاچاق را جرم اعلام کردند.
ادامه خبر …

دو هشدار در توزیع وام

دنیای‌اقتصاد :
طی روزهای اخیر شاهد سخنرانی‌ها و اعلام سیاست‌های متعدد دولتی در زمینه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان هستیم. اخیرا رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور بر اعطای تسهیلات کم‌بهره به شرکت‌ها و حمایت‌های حقوقی، قضایی و مالی از شرکت‌های دانش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بنیان تاکید کرده است. سیدابراهیم رئیسی گفته که اموال مازاد دولت باید شناسایی و ( ادامه مطلب … )

تعریف POSM

POSM مخفف اصطلاح Point Of Sales Materials به تمامی ابزارهای تبلیغاتی گفته می شود که به جهت دیده شدنِ بیشتر کالا و در دسترس بودن و در نتیجه انتخابِ بیشتر کالا توسط مشتری و افزایش فروش، در نقطه فروش ارائه می گردند. نقطه ی فروش شامل تمام موقعیت های مناسب فیزیکی در فروشگاه ( ادامه مطلب … )

استند ایستاده

استند ایستاده (Floor desplay) به طور مستقل در کنار دیوار قرار می گیرد و قابلیت دسترسی یک طرفه دارد؛ شامل طبقه و هنگر است؛ بخش های ویژه ای برای درج تبلیغات گرافیکی در قسمت هدر یا کناره ها یا طبقات با توجه به محصول و نیاز مشتری طراحی می شود که بیشترین ( ادامه مطلب … )

سرلاین

استند سرلاین (Gondola) در دو سرِ انتهای قفسه های فروشگاهی قرار می گیرد و دارای طراحی خاص و جدا از قفسه ها بوده و ابعاد آن معمولاً در عرض، دو برابرِ عمق یک قفسه می باشد . در استندهای سرلاین کالاهای دارای تخفیف یا شرایط ویژه فروش، محصولات جدید یک برند، یا ( ادامه مطلب … )

عنوان

Go to Top