درباره کارابینش 

ما تلاش می کنیم با تحقیق و بررسی موشکافانه ی بازار خرده فروشی و ارائه راهکارهای هوشمندانه در حوزه ی POSM گامی موثر و کارآمد در راستای افزایش فروش کالای شما برداریم.

کارابینش با طراحی و تولید انواع استندهای محصولات شامل استندهای ایستاده و سرلاین، جزیره ایی، رومیزی، پروموشن، دامپ بین، کانتر سمپلینگ، انواع ابزارهای تبلیغاتی مربوط به شلف و… خدمات جامعی در پاسخگویی به نیازهای تبلیغاتی حوزه ی POSM ارائه می دهد

 خدمات و محصولات ما در کارابینش 

   روند ارائه خدمات طراحی و تولید حوزه POSM 

شما می توانید با مراجعه به سایت و صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام کارابینش، انواع نمونه های طراحی شده ی استندهای نقطه فروش را ببینید و مورد بررسی قرار دهید.

جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید؛ در صورت لزوم جلسه ای در دفتر کارابینش جهت بررسی دقیق تر موارد مورد نظر هماهنگ خواهد شد.

پس از روشن شدن موارد مورد نیاز و توافق اولیه، هزینه ی طراحی برآورد و در قالب پیش فاکتور ارائه می گردد.

خواسته ها به واحد طراحی ارجاع داده می شود: فرآیند طراحی برای یک سفارش طراحی استند به طور متوسط ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز دارد.

پس از آماده شدن طرح، فایل طراحی در قالب یک فایل پرزنتیشن، شامل نماهای مختلف استند و ابعاد و اندازه های کلی ارائه می گردد تا مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز ویرایش موارد اصلاحی انجام شود.

پس از تأیید توسط کارفرما، هزینه ی ساخت استند در تیراژ مورد نظر برآورد و اعلام خواهد شد. در صورت نیاز به ساخت نمونه ی اولیه هزینه ی ساخت نمونه معادل ۳ برابر هزینه ی تیراژ محاسبه خواهد شد.

در این مرحله فاز دوم طراحی شامل حل دیتیل های فنی و تهیه ی تمام نقشه های اجرایی و خروجی های مورد نیاز برای ساخت و تولید تهیه می شوند.

سپس نمونه ی اولیه در کارخانه ی کارابینش با نظارت واحد طراحی ساخته می شود.

در این مرحله نمونه ی ساخته شده به کارفرما ارائه می گردد و در صورت لزوم، مواردی که بایستی ویرایش یا اصلاح گردند به واحد طراحی و تولید ارجاع داده می شود.

پس از تأیید نمونه و رفع تمامی اشکالات احتمالی در نمونه ی پرتوتایپ، تولید تیراژ آغاز می شود. و در زمان توافق شده تحویل مشتری خواهد شد.

معرفی دفتر کارابینش

واحد فروش

پرسنل فروش کارابینش آماده ارائه خدمات و مشاوره در حوزه ی POSM به مشتریان محترم هستند. جهت دریافت اطلاعات می توانید با شماره ی ۷۲۳۸۲۲۲۲ تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره ی تلفنی برخوردار شوید. در صورت لزوم می توانید با هماهنگی واحد فروش جهت دریافت مشاوره حضوری رایگان به دفتر کارابینش به آدرس زیر مراجعه نمایید:

قیطریه، میدان کتابی، خیابان کتابی، انتهای خیابان قاسمی، پلاک ۳۴، طبقه ۵، واحد ۱۵

در دفتر مرکزی مشاوران ما با ارائه نمونه های طراحی و تولید شده ی حوزه POSM و ارائه راهکارهای مفید و کارآمد در خدمت شما هستند. همچنین می توانید با مراجعه به سایت و صفحات اجتماعی ما مانند اینستاگرام و کانال تلگرام مجموعه ی جامعی از طراحی های ما را بازدید و بررسی نمایید؛ این بررسی در راستای نزدیک شدن به هدف طراحی بسیار مفید خواهد بود.

واحد طراحی 

واحد طراحی کارابینش شامل متخصصین طراحی صنعتی، گرافیک و معماری با تجربه ی چندین ساله در حوزه POSM می باشند. در واحد طراحی مراحل زیر در راستای رسیدن به طراحی مطلوب که پاسخگوی نیاز کارفرما باشد انجام می شود:

بنچمارک رقبا

تحقیقات میدانی و مجازی بازار

ایده پردازی و اتود های اولیه

طراحی سه بعدی و رندرینگ

طراحی گرافیک

تهیه پرزنتیشن طرح

تهیه نقشه های فنی ساخت و تولید

معرفی کارخانه کارابینش

کارخانه کارابینش دارای ۲۰۰۰ متر فضای کارگاهی شامل ۴ سوله دو طبقه می باشد. بیش از ۹۰درصد فرآیند تولید با تجهیزات تولیدی کارخانه ی کارابینش و کمتر از ۱۰ درصد به صورت برون سپاری انجام می شود. واحد های مختلف کارخانه ی کارابینش به شرح ذیل می باشند:

واحد فنی مهندسی

کارشناسان واحد فنی و مهندسی در تعامل با واحد طراحی وظیفه ی هدایت نقشه های خروجیِ واحد طراحی به بخش های مختلف تولید و حل جزئیات فنیِ نهایی را به عهده دارند. تا محصول نهایی بیشترین انطباق با طرح تأیید شده را داشته باشد.

واحد تامین

پایش مداوم موجودی انبار و تأمین به موقع مواد و مصالح مورد نیاز هر پروژه طبق ممیزی های تعریف شده از طرف واحد کنترل کیفی وظیفه اصلی واحد تأمین کارابینش است. این واحد همواره در تلاش است تا مواد و مصالح با کیفیت مناسب را از رقابتی ترین تأمین کننده در کمترین زمان ممکن تهیه کند.

واحد انبار

انبار کارابینش شامل: انبار مواد اولیه، انبار قطعات نیمه ساخته، انبار محصولات تولید شده، انبار ابزار و یراق آلات و انبار ضایعات می باشد. واحد انبار با تعامل واحد تأمین و بر اساس نیازهای عمده ی مواد و مصالح، و نیاز های اختصاصی هر پروژه، با تعیین حداقل موجودی و نقطه ی سفارش، به سرعت دهی روند تولید و حفظ کنترل کیفیت کمک می کند.

واحد تولید

شامل کارگاه های مختلف و تجهیزات حرفه ای ساخت و تولید شامل موارد زیر می باشد:

کارگاه فلز شامل تجهیزات برش و خم ورق و پروفیل، جوشکاری CO2، جوشکاری الکترود، نقطه جوش و… می باشد.

بخش رنگ کاری

شامل کوره رنگ جهت رنگکاری الکترواستاتیک می باشد.

کارگاه MDF

شامل تجهیزات برش، مونتاژ و نصب MDF می باشد.

بخش برش CNC

شامل دستگاه برش CNC، جهت برش و حکاکی ورق MDF و PVC می باشد.

بخش برش مقوا

دستگاه لارج فرمت برش CNC مقوا دارای ۲ عدد تورچ (نازل) مجزا می باشد که همزمان برش و خط تا و در صورت لزوم برش ویکات را انجام می دهد. این دستگاه با ابعاد میز کار 250*150 سانتیمتر، امکان تولید استندهای بزرگ مقوایی را برای کارابینش فراهم کرده است.

دستگاه دایکات پینگ پونگی با میز کار در ابعاد ۲۰۰*۱۵۰ سانتیمتر جهت انجام دایکات مقوا و طلق به کار می رود.

کارگاه دیجیتال

با توجه به حساسیت مسئله رنگ کیفیت چاپ در حوزه POSM تمامی امور چاپی دیجیتال و خدمات مرتبط مانند برش و لمینیت در داخل دیجیتال کارابینش انجام می شود.تمرکز این خدمات باعث افزایش سرعت و کیفیت خروجی میشود و اصلاح خطاهای احتمالی در زمان کوتاهتری انجام شده و نتیجه مطلوب حاصل می شود.

تجهیزات این کارگاه شامل موارد زیر می باشد:

دستگاه چاپ فلت برد UVبا ابعاد میز کار300*200 سانتی متر که امکان چاپ مستقیم UV روی انواع متریال از جمله مقوای کارتن، PVC،هایمپک ،پلکسی گلاس ،MDF،ورق فلز …را فراهم کرده است.

دستگاه پلاتر ایندور

دستگاه لمینیت

دستگاه برش خطی

دستگاه چاپ دیجیتال کاغذ

کارگاه پلکسی گلاس

این کارگاه شامل دو‌دستگاه برش لیزری CO2 با ابعاد میز‌کار 250*200 سانتیمتر و سایر‌تجهیزات مورد نیاز جهت برش و حک پلکسی‌گلاس و مواد مشابه می باشد.

واحد مونتاژ

اغلب محصولات و استندهای تولیدی کارابینش از ترکیب مواد و متریال های مختلف تشکیل شده اند که پس از انجام فرآیندهای مختلفِ ساخت در کارگاه‌ها و واحدهای کارخانه ی کارابینش در نهایت در واحد مونتاژ طبق نقشه ی مونتاژ تکمیل می شوند.

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت (QC) کارخانه ی کارابینش در طی تمامی مراحل تولید و مونتاژ، براساس ممیزی های از پیش تعیین شده بر کیفیت ساختِ محصولات نظارت داشته و در تلاش است محصولاتی با کیفیت مناسب را به مشتریان ارائه دهد.

واحد بسته بندی و ارسال

پس از اتمام مراحل تولید و مونتاژ، بسته بندی محصولات در این بخش انجام شده و هماهنگی های لازم جهت ارسال انجام می شود.